ARP i PWIG – możliwości w zakresie wsparcia

Centrum Obsługi Przedsiębiorców Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Lublinie kieruje swoją ofertę instrumentów finansowych do firm z sektora Małych i Średnich oraz Dużych Przedsiębiorstw, do obecnych oraz przyszłych inwestorów SSE Mielec oraz SSE Tarnobrzeg, którymi zarządza ARP S.A.

Na przedsiębiorców czekają pożyczki inwestycyjne, obrotowe, leasing, pomoc w działalności proeksportowej oraz produkty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej, które stanowią pomoc dla firm w dobie pandemii koronawirusa lub będę pomocne podczas wychodzenia z pandemii, ale również będą wspierały nowe inwestycje w regionie oraz bieżące potrzeby przedsiębiorców (rozwój, zatowarowanie, zmianę kierunku działalności, dostosowanie do oczekiwań rynku itp.)

 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. – spółka Skarbu Państwa działająca w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju – uruchomiła dotąd na terenie Polski 7 oddziałów Centrum Obsługi Przedsiębiorców. Jednym z nich jest otwarty na początku marca 2020 roku oddział lubelski mieszczący się w nowym biurowcu przy ulicy Spokojnej 2. Podobnie jak pozostałe placówki ma on na celu lokalnie wspierać przedsiębiorców w dynamicznym rozwoju ich biznesu. W ramach działań Centrów Eksperci pomogą przedsiębiorcom zapoznać się z ofertą ARP i wybrać produkty dostosowane do ich potrzeb.

Dodatkowe informacje są umieszczone w załączonych plikach PDF.

Pliki

Data opublikowania: 20:35, 3 września 2021

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności