Włoskie targi SANA w dniach 8-11 września w Bolonii

 

 

Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI razem z Targami w Krakowie oraz Warszawską Izbą Gospodarczą oraz Polsko-Włoską Izbą Gospodarczą i portalem polacywewloszech.com ( jako patronem medialnym) mają przyjemność zaprosić firmy polskie z branży kosmetycznej i spożywczej do uczestnictwa we włoskich targach SANA w dniach 8-11 września w Bolonii, gdzie będzie zorganizowane przez PIBW i partnerów stoisko dla firm polskich oraz szereg inicjatyw: spotkania B2B, konferencje, kontakt z ekspertem branżowym itp.
– Chcielibyśmy stworzyć swoisty „korytarz polski”, gdzie zaprezentują się polskie brandy kosmetyczne bio, green, naturalne skupione wokół standu naszej Izby i partnerów, a na którym zorganizujemy konferencje i spotkania B2B. Podobna koncepcja będzie w pawilonie zdrowej żywności, herbatek i suplementów diety, gdzie swoją ofertę będą prezentować Targi w Krakowie (zapraszając na targi HoReCa w listopadzie)– powiedziała Ewa Trzcińska , prezes PIBW CAPI.

SANA W PIGUŁCE

34. edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Organicznych i Naturalnych SANA zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak: żywność, kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczny styl życia. Obok targów SANA odbędzie się też Sanatech, profesjonalna wystawa poświęcona sektorowi ekologicznej i zrównoważonej żywności i rolnictwa, hodowli zwierząt oraz wellness.

SANA Food to główna scena dla certyfikowanej żywności ekologicznej, idealne miejsce do wystawiania najlepszych produktów ekologicznych oraz strategiczne miejsce spotkań dla producentów, dystrybutorów, instytucji i organów kontrolnych. Obok żywności ekologicznej znajdą
się tu również produkty wegańskie, wegetariańskie, free-from, naturalne: bogaty świat, w którym tradycja jest ważna, a innowacje mile widziane. W ramach sektora spożywczego SANA szczególnie wyeksponuje herbatę i napary oraz kawę: sektory fascynujące nie tylko dla entuzjastów, ale także dla nabywców krajowych i międzynarodowych, dla świata gastronomii, uzdrowisk i kurortów.

Pielęgnacja ciała i uroda – SANA jest punktem odniesienia dla certyfikowanych i naturalnych kosmetyków, z obszarem w całości poświęconym pielęgnacji ciała, suplementom i ziołom. W 2022 r. będzie to kluczowe miejsce spotkań dla świata biznesu w sektorze naturalnych i zrównoważonych kosmetyków i suplementów, które stają się coraz ważniejsze zarówno dla profesjonalistów, jak i w życiu codziennym.

Ekologiczny styl życia – na SANA 2022 znajdzie się przestrzeń poświęcona w całości ekologicznemu, zdrowemu i odpowiedzialnemu stylowi życia oraz etycznym wyborom takim jak ekologiczne budownictwo, wyposażenie domu czy odzież z włókien naturalnych.

PIBW zapewnia wsparcie logistyczne i merytoryczne na każdym etapie przygotowań do targów, np. profesjonalne tłumaczenie materiałów, wsparcie w kontaktach z organizatorem, zapewnienie tłumaczek i hostess na czas trwania eventu. – Mawia się, że Włochy są rynkiem dla najlepszych. Na pewno jest to rynek dla biznesu o wypracowanej, stabilnej pozycji w kraju pochodzenia. Włochy nie są wskazane jako kierunek
internacjonalizacji dla firm, które, tracąc pozycję w Polsce, chciałyby podratować swoją sytuację finansową. Włochy to rynek dojrzały, w wielu sektorach nadal chłonny, ale wymagający odpowiedniego przygotowania i odpowiedniej strategii. Wymaga odpowiedniego wsparcia, które my
jako Izba możemy zapewnić, a targi SANA, na które zapraszamy przy naszym wsparciu mogą stać się dla firm przepustką do wejścia na ten i okoliczne rynki – dodała Ewa Trzcińska.

Data opublikowania: 11:56, 13 lipca 2022

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności